Suwmiarka cyfrowa 150mm 6" Senator SEN3311230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
199,00 zł
Cena regularna:
161,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 150mm 6" Senator SEN3311230K
Senator SEN-331-1230K
SEN3311230K
6"/150mm DIGITAL CALIPER Senator SEN3311230K
SEN-331-1230K
Opis produktu
Duży wyświetlacz dla jasności obrazu. Szybkość reakcji. Zero zresetowane. Podwójny odczyt mm / cal. Wielofunkcyjna do pomiaru, wewnątrz, na zewnątrz, głębokość i pomiaru stopnia/uskoku. Radełkowany uchwyt na kciuk do precyzyjnego ruchu obrotowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Wymiary | 150mm |
| Wymiary | 6" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140228955 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Głębokość całk./opak. | 91 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.36 |
| Szerokość całk./opak. | 28 |
| Nr produktu | SEN-331-1230K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
SM.CK016,138,6ZLNE