Sworzeń do drzwi 450mm wysokowydajny czarny Matlock MTL9497042K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworzeń do drzwi 450mm wysokowydajny czarny Matlock MTL9497042K
Matlock MTL-949-7042K
MTL9497042K
450mm MONKEY TAIL BOLT BLACK Matlock
MTL-949-7042K
SM.CK016,52,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne
Dociskany sprężyną, uniwersalny rygiel do drzwi lub bramki, z kształtowaną rączką.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067004 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 18" cal |
| Długość | 450 mm |
| Supplier Part No. | 60MTPP0450BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Długość | 450mm 18" cal |
| Numer produktu | 60MTPP0450BK |
| Typ produktu | Tail Bolts |
| Szerokość | mm |