Sworznia typu Brenton 4"x1/2" Matlock MTL9497710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia typu Brenton 4"x1/2" Matlock MTL9497710K
Matlock MTL-949-7710K
MTL9497710K
SWORZNIA typu 'BRENTON' 4"x1/2" Matlock
MTL-949-7710K
SM.CK016,21,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Sworznie pod kłódkę.
Wykończenie:
Galvanised = Galwan.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070394 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 101 mm |
| Shoot Diameter | 12 mm |
| Supplier Part No. | 2A-PP0100GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Długość | 101mm |
| Numer produktu | 949-771 |
| Typ produktu | Lockable Bolts |
| Szerokość | mm |