Szczypce 200mm do zaciskania przewodów elastycznych z mechanizmem zaczepowym 8" Kennedy KEN5032850K KEN-503-2850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce 200mm do zaciskania przewodów elastycznych z mechanizmem zaczepowym 8" Kennedy KEN5032850K KEN-503-2850K
Kennedy KEN-503-2850K
Szczypce do ZACISKANIA PRZEW. ELAST. z MECH. ZACZEPOWYM 200mm (8")
KEN-503-2850K
Opis produktu
Do zaciskania elastycznych przewodów hamulcowych, paliwowych, węży układów podciśnieniowych i innych przewodów hydraulicznych. Umożliwia wykonywanie prac serwisowych bez potrzeby opróżniania systemu. Trwałe ząbkowane krawędzie szczęk pozwalają na bardzo dobre zaciskanie i jednocześnie uniknięcie uszkodzenia przewodów. Dla zapewnienia równoległego zaciskania szczęk zastosowano wahliwe zamocowanie szczęk z samowyrównywaniem. Zaczepowe zaciskanie o drobnym skoku pozwala na pełne lub częściowe zaciśnięcie przewodu. Mechanizm zaczepowy pewnie utrzymuje wahliwe szczęki w położeniu zaciskowym. Całość wykonana ze stali z powłoką odporną na działanie korozji.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140028074 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 280 |
| Waga całkowita | 0.295 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Nr produktu | HPP200 |
| Kod UNSPSC | 27140000 |
| Waga | 295g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Overall Length | 200 mm millimetre |
| Product Number | 13-K194B |
| Product Type | Ratcheting Hose Pinch Plier |
| Weight | 295 g gram |
| For Use On | Brake hose Clutch hose Coolant hose Fuel hose Vacum hose |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Steel |
| Maximum Capacity | 22 mm millimetre |
| Additional Features | Corrosion-resistant finish Fine-adjusting ratchet action Heavy-duty serrated jaw edges Jaws pivot and self-level |
KEN5032850K
SZCZYPCE DO ZACISKANIA PRZEW. ELAST. Z MECH. ZACZEPOWYM 200mm (8") Kennedy
KEN-503-2850K
SM.CK016,72ZLNE
Narzędzia Cromwell