Szczypce do filtrów oleju 12" 50-114mm Kennedy KEN5031780K MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce DO FILTROW OLEJOWYCH 12", 50-114mm Kennedy KEN5031780K
Kennedy KEN-503-1780K
Szczypce do Filtr OW OLEJOWYCH 12", 50-114mm
KEN-503-1780K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali chromowo-wanadowej z czernionym wykończeniem przeciw korozji. Winylowe nasadki na rękojeściach. 3-pozycyjne ustawienie szczęk z wysoko ustawionymi zębami. Dobry chwyt zapewnia szybkie odkręcanie filtrów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 50 - 114mm |
| Kod EAN13 | 5036140109445 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 305mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 0.39 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | DFW-12P |
| Kod UNSPSC | 27112100 |
KEN5031780K
SZCZYPCE DO FILTROW OLEJOWYCH 12", 50-114mm Kennedy
KEN-503-1780K
SM.CK016,72,7ZLNE
Narzędzia Cromwell