Szczypce nastawne do rur 305mm 12" z ząbkami Senator SEN5584700K SEN-558-4700K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce nastawne do rur 305mm 12" z ząbkami Senator SEN5584700K SEN-558-4700K
Senator SEN-558-4700K
SEN5584700K
SZCZYPCE NASTAWNE DO RUR Z ZABKAMI 305mm/12" Senator
SEN-558-4700K
SM.CK016,66,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Utwardzone, chromowane stalowe szczęki. przesuwający się sworzeń pozwalający na bardzo szerokie otwarcie szczęk. Uchwyty nie mogą zetknąć się razem, chroniąc w ten sposób palce przed urazem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140023857 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 300 |
| Waga całkowita | 0.61 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | SEN-558-4700K |
| UNSPSC Code | 27112113 |
| Waga elementu | 415 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 305x60x12 |
| Otwarcie szczęk | 50mm |
| Głębokość całk. | 12mm |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Szerokość całk. | 60mm |
| Typ | Pliers |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Joint Positions | 6 |