Szczypce nastawne nieiskrzące 250mm Be-Cu Kennedy KEN5753890K
Cena regularna:
$382.48
Cena regularna:
$310.95
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce nastawne nieiskrzące 250mm Be-Cu Kennedy KEN5753890K
Kennedy KEN-575-3890K
KEN5753890K
SPARK RESISTANT GROOVE JOINT PLIERS 250mm Be-Cu Kennedy KEN5753890K
Kennedy KEN-575-3890K
SM.CK016,510,3ZLNE
KEN5753890K
Ząbkowane szczęki z śrubą nastawną, która pozwala na szerokie otworzenie się szczęki narzędzia.
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Ząbkowane szczęki z śrubą nastawną która pozwala na szerokie otworzenie się szczęki narzędzia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112106 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5753890K |
| EAN13 Barcode | 5036140299047 |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Waga elementu | 325 g |
| Capacity | 45 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Długość całkowita | 250mm |
| Waga elementu | 425g |
| Maximum Jaw Capacity | 45mm |
| Standard, norma |