Szczypce nieiskrzące wydłużone 200mm 8" Be-Cu Kennedy KEN5753870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$229.40
Cena regularna:
$186.50
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce nieiskrzące wydłużone 200mm 8" Be-Cu Kennedy KEN5753870K
Kennedy KEN-575-3870K
KEN5753870K
8" SPARK RESISTANT LONG NOSE PLIERS Be-Cu Kennedy KEN5753870K
Kennedy KEN-575-3870K
SM.CK016,398,9ZLNE
KEN5753870K
Cięcie boczne ząbkowane szczęki i ochronne rączki.
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Cięcie boczne, ząbkowane szczęki i ochronne rączki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112106 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5753870K |
| EAN13 Barcode | 5036140299030 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga elementu | 335 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Waga elementu | 335g |
| Maximum Jaw Capacity | mm |
| Standard, norma |