Szczypce typu dociskowego HH90SF Indexa IND4434510K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce typu dociskOWEGO HH90SF Indexa IND4434510K
Indexa IND-443-4510K
IND4434510K
Szczypce typu dociskOWEGO HH90SF Indexa IND4434510K
IND-443-4510K
SM.CK016,78,2ZLNE
Szczypce typu dociskowego mają tę zaletę, że mechanizm obrotowy szczęki pozwala na szerokie otwieranie i zamykanie, gdy zaciskane są niewygodne materiały, takie jak np. kątownik stalowy. Wrzeciono szczęk może być ustawione w celu osiągnięcia optymalnej odległości i ciśnienia zacisku, dzięki czemu szczypce te są najbardziej użyteczne przy powtarzających się mocowaniach. Użyteczne m.in. do zaciskania arkuszy metalu przy spawaniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087170 |
| Zakres chwytu | 90 kg |
| Jaw Opening Max | 52.4 mm |
| Jaw Opening Min | 25.4 mm |
| Dostarczany z | Hexagon Head |
| Supplier Part No. | 4434510K |
| UNSPSC Code | 27112132 |