Szczypce zaciskowe 255mm 10" Kennedy KEN5587270K
dostępny
Cena regularna:
196,60 zł
Cena regularna:
159,84 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe 255mm 10" Kennedy KEN5587270K
Kennedy KEN-558-7270K
KEN5587270K
SZCZYPCE ZACISKOWE 255mm/10" Kennedy
KEN-558-7270K
SM.CK016,110,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe, wysokowydajne. Z możliwością szybkiego uwolnienia. Dwie zakrzywione szczęki zaprojektowane idealnie do ściskania małych i dużych średnic. Szczególnie polecane do użycia z obiektami okrągłymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140118591 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 235 |
| Waga całkowita | 0.575 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5587270K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 600 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-60mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 240mm 10" cal |
| Wykończenie, powłoka | Chrome |
| Jaw Style | Curved |