Szczypce zaciskowe blacharskie 255mm 10" Senator SEN5587300K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe blacharskie 255mm 10" Senator SEN5587300K
Senator SEN-558-7300K
SEN5587300K
SZCZYPCE ZACISKOWE BLACHARSKIE 255mm/10" Senator
SEN-558-7300K
SM.CK016,63,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Te szerokie zaciski dostarczają siłę zacisku równomiernie aby uchronić się przed uszkodzeniem powierzchni obiektu poddanemu zaciskowi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160927 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 70 |
| Długość całkowita | 245 |
| Waga całkowita | 0.79 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | 5587300K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 700 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Plain Grip |
| Jaw Capacity | 6 - 50mm |
| Szerokość szczęk | 80mm |
| Materiał | Stal |
| Długość całkowita | 255mm 10" cal |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |
| Jaw Style | Sheet Metal Clamp |