Szczypce zaciskowe do opasek metalowych obejm z uchem kleszcze O-clip Kennedy KEN5581000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe do opasek metalowych obejm z uchem kleszcze O-clip Kennedy KEN5581000K
Kennedy KEN-558-1000K
KEN5581000K
O-CLIP END CLOSING PINCERS Kennedy
KEN-558-1000K
SM.CK016,35,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości zaciski wykonane ze stali sprężynowej z ocynkowan... powłok... (BZP).
Ilość w opakowaniu:
100
sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250413 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Supplier Part No. | 5581000K |
| UNSPSC Code | 27111525 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 200mm |
| Handle Material | Bonded Vinyl |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | |
| Materiał szczęk | Stal |
| Pincer Type | Clamping |