Szlifierka mimośrodowa mini i akcesoria FOS003mk 3" Kobe KBE2702103K KBE-270-2103K SPC20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifierka mimośrodowa mini i akcesoria FOS003mk 3" Kobe KBE2702103K KBE-270-2103K
Kobe KBE-270-2103K
KBE2702103K
Szlifierka mimośrodowa MINI & akcesoria FOS003mk 3" Kobe KBE2702103K
KBE-270-2103K
Opis produktu
FO5003mkMoże pracować z dyskami o średnicy: 2" i 3". Gumowa rączka poprawia uchwyt i komfort pracy operatora. Dwupalcowa przepustnica dla lepszej kontroli i mniejszego zmęczenia. urządzenie pozwala na regulację prędkości. Łożyska kulkowe zaprojektowane, by przedłużyć żywotność urządzenia.
Zestaw zawiera: Krążki szlifierskie 2" i 3". 10x 2" dyski do ścierania - ziarno 320, 400 i 600. 10x dyski do ścierania o średnicy 3" - ziarno 320, 400 i 600. Klucz do trzpienia obrotowego i instrukcje. Zestaw pakowany w kasetę udarową.
Swobodna prędkość: 15,000rpm.
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Min. średnica węża: 3/8" (10mm).
Zużycie powietrza 4cfm*.
Poziom wibracji: 0.9m/s2.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Green Line |
| EAN13 Barcode | 5036140015463 |
| Prędkość bez obciążenia | 15000 rpm |
| Głębokość całk. | 90 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 1.61 |
| Szerokość całk. | 270 |
| Supplier Part No. | 2702103K |
| UNSPSC Code | 27131507 |
| Weight per set | 611 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Disc Size | 50 & 75mm |
| Długość | 105 mm |
| Model Number | FOS003MK |
| Waga | 0.61kg |
| Includes | 10 50mm Grit Sand Paper 600 10x 50mm Grit Sand Paper 320 10x 50mm Grit Sand Paper 400 10x 75mm Grit Sand Paper 320 10x 75mm Grit Sand Paper 400 10x 75mm Grit Sand Paper 600 50mm Backing Pad 75mm Backing Pad Instruction Manual Mini Orbital Sander Spindle Key |
| Horsepower | hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 15,000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.3 BAR bar |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Air Inlet Size | 1/4" NPT |
| Noise/ Vibration Information | Sound Power Level 94 dB(A) Sound Pressure Level 87 dB(A) |
SM.CK016,529ZLNE