Tarcza listkowa 30x30mm typu listkowego York Abrasives YRK2475140K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza listkowa 30x30mm typu listkowego York Abrasives YRK2475140K
York Abrasives YRK-247-5140K
YRK2475140K
30mmx30mm FELT FLAP WHEEL 6mm SHANK York Abrasives YRK2475140K
YRK-247-5140K
KC-016,10,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 30 mm |
| EAN13 | 5036140289970 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Długość | 30 mm |
| Maksymalne obroty | 22000 rpm |
| Oznaczenie | YRK-247-5140K |
| UNSPSC | 31191504 |