Tarcza listkowa 60x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza listkowa 60x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475070K
York Abrasives YRK-247-5070K
YRK2475070K
60mmx25mm FELT FLAP WHEEL 6mm SHANK York Abrasives YRK2475070K
YRK-247-5070K
KC-016,12,7ZN/SM.[NM]
Trzpień: 6 mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 60 mm |
| EAN13 | 5036140289956 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Długość | 25 mm |
| Maksymalne obroty | 12000 rpm |
| Oznaczenie | YRK-247-5070K |
| UNSPSC | 31191504 |