Taśma 50mm 66m winylowa do kartonów standardowa Avon AVN9812060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma 50mm 66m winylowa do kartonów standardowa Avon AVN9812060K
Avon AVN-981-2060K
AVN9812060K
TASMA AKRYLOWA DO KARTONOW, 50mmx66M Avon
AVN-981-2060K
SM.CK016,15ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma z wysokojakościowego winylu to doskonałe rozwiązanie do klejenia kartonów. Dostępne w grubościach 35 i 65 mikronów, wodoodporna, niskostatyczna taśma winylowa jest odporna na uderzenia i posiada doskonałą przylepność.
Standardowa: (35 mikronów).
Wysokowydajna: (65 mikronów). Rdzeń 76mm.
Wymiary: 50mm x 66m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077812 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Głębokość całk. | 300 |
| Długość całkowita | 340 |
| Waga całkowita | 8.44 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Supplier Part No. | 9812060K |
| Typ | Standard |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Vinyl |
| Szerokość | 48mm |
| Resistance Features | Impact Resistant Waterproof |
| Tape Thickness | 0.035 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |