Taśma przemysłowa PVC zielona 50mm 33m Avon AVN9868500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma przemysłowa PVC zielona, 50mm x33M Avon AVN9868500K
Avon AVN-986-8500K
AVN9868500K
TASMA PRZEMYSLOWA PVC zielona, 50mmx33M Avon
AVN-986-8500K
SM.CK016,20,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nadzwyczaj elastyczna z dobrą przyczepnością. Do izolacji przewodów i kabli, łączenia w wiązki i wzmacniania. Opóźnia działanie płomienia. Wykonana zgodnie z normami BS 4J10 (Aero) oraz BS 3924. Długość rolki: 33 m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140046399 |
| eCl@ss Code | 27149102 |
| Supplier Part No. | 9868500K |
| UNSPSC Code | 31201502 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | PVC |
| Szerokość | 50mm |
| Standard, norma | BS 4J10:1991 BS EN 60454-3-1/Type 2 |
| Resistance Features | Flame Retardant |
| Service Temperature Range | -5 to 80 °C degree Celsius |
| Tape Thickness | 0.13mm |
| Breaking Load | N.cm Newton centimetre |
| Elongation | % percentage |
| Application Temperature Range | 0 to 40 °C degree Celsius |
| Pack Quantity | 1 |