Taśma samoprzylepna 50mm x10m wzmocniona włóknem Avon AVN9810190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x10M CROSS WEAVE FILAMENT TAPE Avon AVN9810190K
Avon AVN-981-0190K
AVN9810190K
50mmx10M CROSS WEAVE FILAMENT TAPE Avon
AVN-981-0190K
SM.CK016,10,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jasna taśma polipropylenowa PP, wzmocniona włóknem szklanym. Daje dużą wytrzymałość na długość i szerokość. Używane do silnego wzmacniania, i do bardzo bezpiecznego zabezpieczania kartonów. Przylega do wszystkich rodzajów papieru, kart i plastiku.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 18 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327474 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9810190K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Abrasion Resistant |
| Tape Thickness | 0.145 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |