Taśma samoprzylepna takninowa 50mm 10m czarna Avon AVN9813250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma samoprzylepna takninowa 50mm 10m czarna Avon AVN9813250K
50mm x10M BLACK CLOTH TAPE Avon AVN9813250K
Avon AVN-981-3250K
AVN9813250K
KC-016,5,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 | 5036140250543 |
| ecl@ss | 23330200 |
| Długość | 10 m |
| Oznaczenie | AVN-981-3250K |
| UNSPSC | 31201501 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Joining Maintenace Temporary Repairs |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Polyethylene over Cloth |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Waterproof |
| Tape Type | Waterproof Cloth Tape |
| Adhesive Material | Rubber Resin |
| Breaking Load | N/cm Newton Centimetre |
| Elongation | % percentage |