Taśma ścierna 6x330mm P60 1szt. Yamoto YRK2044120K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$85.44
Cena regularna:
$69.47
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 6x330mm P60 100szt. Yamoto YRK2044120K
Yamoto YRK-204-4120K
YRK2044120K
Taśmy ścierne 6x330mm AL/OX P60 Yamoto YRK2044120K
YRK-204-4120K
SM.CK016,204,2ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140215023 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P60 |
| Długość całkowita | 330 mm |
| Waga całkowita | 4 |
| Szerokość całk. | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2044120K |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P60 |
| Długość | 330mm |
| Numer produktu | XA911 |
| Szerokość | 6mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |