Taśma ścierna do szlifierek 100x610mm P36 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2040560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$52.72
Cena regularna:
$42.86
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x610mm P36 pas bezkońcowy Kennedy KEN2040560K
Kennedy KEN-204-0560K
KEN2040560K
SM.CK016,88,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
do drewna i metalu.
100mm (4") Szer.x610mm (24") Dług.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140098978 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P36 |
| Długość całk. | 24" cal |
| Długość całk. | 610 mm |
| Waga całkowita | 0.87 |
| Szerokość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 4" cal |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 870 g |