Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P100 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2041160K PRO20
dostępny
Cena regularna:
$91.57
Cena regularna:
$74.44
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P100 pas bezkońcowy Kennedy KEN2041160K
Kennedy KEN-204-1160K
KEN2041160K
KC-016,153,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
100mm (4") Szer. x 610mm (24") Dług.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140099067 |
| ecl@ss | 21011303 |
| Ziarnistość | P100 |
| Długość całkowita | 36" cal |
| Długość całkowita | 915 mm |
| Waga całkowita | 1 |
| Szerokość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 4" cal |
| Oznaczenie | KEN-204-1160K |
| UNSPSC | 31191507 |
| Waga | 1.00 kg |