Taśma ścierna do szlifierek 50x1520mm AlOx P40 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2042080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$63.88
Cena regularna:
$51.94
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50x1520mm P40 Kennedy KEN2042080K
Kennedy KEN-204-2080K
KEN2042080K
50x1520mm AL/OX ABRASIVE BELTS P40 Kennedy
KEN-204-2080K
SM.CK016,133,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśmy ścierne do szlifierek mają zastosowanie w przemyśle. Trwałość w połączeniu z elastycznością zapewnia długą żywotność i wydajność pierwszej klasy. Można stosować
do drewna i metalu.
100mm (4") Szer. x 610mm (24") Dług.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140289307 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P40 |
| Długość całkowita | 1520 mm |
| Długość całkowita | 60" cal |
| Waga całkowita | 1.35 |
| Szerokość całk. | 2" cal |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Supplier Part No. | 2042080K |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 1.35 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P40 |
| Długość | 1520mm |
| Numer produktu | PA631 |
| Szerokość | 50mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Polyester |