Tkana taśma poliestrowa 16mm 850m Avon AVN8371870K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tkana taśma poliestrowa 16mm 850m Avon AVN8371870K
16mm x850M WOVEN POLYESTER STRAPPING Avon AVN8371870K
Avon AVN-837-1870K
AVN8371870K
KC-016,391,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Breaking Strain | 450 kg |
| EAN13 | 5036140325777 |
| Długość | 850 m |
| Oznaczenie | AVN-837-1870K |
| UNSPSC | 44102300 |
| Szerokość | 16 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 450kg |
| Kolor | |
| Materiał | Polyester |
| Długość całkowita | 850 m metremm |
| Szerokość całk. | 16mm |
| Numer produktu |