Torba podręczna płócienna 18" Senator SEN5930560K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torba podręczna płócienna 18" Senator SEN5930560K
Senator SEN-593-0560K
SEN5930560K
TORBA PODręczna PLOCIENNA 18" Senator
SEN-593-0560K
SM.CK016,26,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonanie z wysokowydajnego, odpornego na wodę płótna. Uchwyty obejmują całość torby dając wysoką odporność, wysokowydajny zamek błyskawiczny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161412 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Długość całkowita | 18" cal |
| Długość całkowita | 460 mm |
| Supplier Part No. | SEN-593-0560K |
| UNSPSC Code | 24111507 |
| Waga elementu | 250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | BCTB-18 |
| Size L x D x H | 460 x 180 x 190mm |
| Waga | 0.25 kg kilogramg |
| Additional Features | Comes with heavy duty zip Handles wrapped underneath holdall for added strength |
| Product Material | Canvas |