Trzpień do uchwytów wiertarskich ze stożka SDS 1/2" 20tp Rohm ROM4420547F PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rohm Trzpień do uchwytów wiertarskich ze stożka SDS 1/2" 20tp ROM4420547F
Rohm ROM-442-0547F
ROM4420547F Rohm TRZPIEN DO UCHW WIERTARSKICH ZE STOZK SDS1/2"x20tp
Chuck Adaptor - SDS
Complete with retaining screw for reverse action.
Suitable for use in rotary mode only.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112811 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Producent | Rohm |
| Supplier Part No. | 547600 |
| EAN13 Barcode | 5052587011561 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Mount | 1/2" x 20 |
| Typ chwytu | SDS |
| Waga | 50 g gramkg kilogram |
| Długość | 75 mm |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Numer produktu | 547600 |