Trzpień mocujący do otwornic 33-152mm SDS PLUS Kennedy KEN0501560K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień mocujący do otwornic 33-152mm SDS PLUS Kennedy KEN0501560K
Kennedy KEN-050-1560K
KEN0501560K
SM.CK016,77,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accessory Description | Hole Saw Arbor |
| Arbor Included | |
| Konstrukcja ostrzy | |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Case Type | |
| Materiał tnący | |
| EAN13 Barcode | 5036140092532 |
| Hole Saw Diameter Included | |
| Maximum Saw Diameter | 152 mm |
| Minimum Saw Diameter | 33 mm |
| Model Number | K10-SDS |
| Liczba elementów | |
| Głębokość całk. | 130 |
| Długość całk. | 45 |
| Waga całkowita | 0.165 |
| Szerokość całk. | 40 |
| Pilot Included | Pilot Included |
| Shank Shape | SDS-Plus |
| Sup. Part No. | KEN-050-1560K |
| Skok zębów | |
| UNSPSC Code | 27112826 |