Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 1MT I/Sx 2MT O/S Kennedy KEN4822120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna do narzędzi z chwytem Morse'a 1MT I/Sx 2MT O/S Kennedy KEN4822120K
Kennedy KEN-482-2120K
KEN4822120K
SM.CK016,37,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140073814 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Długość | 95 mm |
| Morse Taper InsidexOutside | 1x2 MT |
| Sup. Part No. | KEN-482-2120K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga | 110 g |