Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 635 Indexa IDX1449130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,76 €
Cena regularna:
28,26 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 635 Indexa IDX1449130K
Indexa IDX-144-9130K
IDX1449130K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ1 19/11 635 Indexa IDX1449130K
IDX-144-9130K
SM.CK016,122,5ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. ISO 529.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284593 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| FOR ISO 529 TAPS BA | 0BA |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 1/4 |
| For ISO 529 Taps Metric | M6 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 1/4 |
| Numer produktu | SC19/11 - 635 |
| Supplier Part No. | 1449130K |
| Tap Shank Size | 6.30 mm |
| Tap Square Size | 5mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 5mm |
| Shank | 6.30mm |
| Tap Size | 0BA 1/4" BSF 1/4" BSW 1/4" UNC 1/4" UNF |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC19/ 11 |
| Manufacturers Code | 635 |
| For DIN Taps | ISO 529 BA ISO 529 BSF ISO 529 BSW ISO 529 UNC ISO 529 UNF |