Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 12510 Indexa IDX1449192K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$52.88
Cena regularna:
$42.99
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 12510 Indexa IDX1449192K
Indexa IDX-144-9192K
IDX1449192K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ2 31/12 12510 Indexa IDX1449192K
IDX-144-9192K
SM.CK016,163,2ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. ISO 529.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284760 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BA/BSP | 3/8 BSP |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 5/8 |
| For ISO 529 Taps Metric | M16 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 5/8 |
| Numer produktu | SC31/12 - 12510 |
| Supplier Part No. | 1449192K |
| Tap Shank Size | 12.5 mm |
| Tap Square Size | 10mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 10mm millimetre |
| Shank | 12.5mm |
| Tap Size | M16 |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 12510 |
| For DIN Taps | 3/8" BSP 5/8" BSF 5/8" BSW 5/8" UNC 5/8" UNF |