Uchwyt MIG MTE254 230AMP Kennedy KEN8853100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
535,50 zł
Cena regularna:
435,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt MIG MTE254 230AMP Kennedy KEN8853100K
Kennedy KEN-885-3100K
Uchwyt MIG MTE254 230AMP
KEN-885-3100K
Opis produktu
Złącze EURO - kabel 4m. Zastosowano system łatwej wymiany uchwytu i lekki przewód zasilający celem zwiększenia wydajności. Izolowana dysza gazowa dla zwiększenia żywotności uchwytu. Ergonomiczny uchwyt dla wygody operatora (spawacza).Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140036437 |
| Kod eCl@ss | 21089107 |
| Maximum Rating | 230A |
| Głębokosć całk./opak. | 82 |
| Długość całk./opak. | 305 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk./opak. | 318 |
| Model, kod produktu | MTE254 |
| Size Range | 0.8 - 1.2mm |
| Nr produktu | MTE254 |
| Tip Size | 1mm |
| Kod UNSPSC | 23271408 |
| WEEE Compliant | Yes |
KEN8853100K
UCHWYT MIG MTE254 230AMP Kennedy
KEN-885-3100K
SM.CK016,362,3ZLNE
Narzędzia Cromwell