Uchwyt metalowy 22mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627570K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty metalowe 22mm pełne 1-rurowe do rur i kabli din72573 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627570K
Matlock MTL-662-7570K
MTL6627570K
22mm (1-PIPE) FULL SADDLE CLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7570K
SM.CK016,218,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaciski, klamry do rur
Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252530 |
| Size | 22 mm |
| Supplier Part No. | 6627570K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 7mm millimetre |
| Długość | 54mm |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Full Saddle Clamp Light Duty(1 Pipe) |
| Size | 22mm |
| Band Width | 12mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72573 |