Uchwyt samocentrujący spiralny 250mm 3275 Indexa IND4751480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 905,90 zł
Cena regularna:
2 362,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt samocentrujący spiralny 250mm 3275 Indexa IND4751480K
Indexa IND-475-1480K
IND4751480K
003275 250mm 3-JAW C/I CHUCK FRONT MOUNT Indexa IND4751480K
IND-475-1480K
Opis produktu
Typ 3275 - Mocowany od przodu, odwracalne szczękiProdukowane według dobrze sprawdzonego w praktyce rozwiązania konstrukcyjnego do uniwersalnego zastosowania. Spirale są odkuwane, wyważane i hartowane. Czoła gwintu są szlifowane po obu stronach. Wszystkie modele mają smarowniczki umożliwiające łatwe smarowanie i są wyposażone w dwa zestawy jednolitych szczęk schodkowych – zewnętrznych i wewnętrznych.
Żeliwny uchwyt 3-szczękowy z osadzeniem cylindrycznym DIN 6350 (odmiana A)
Trzyszczękowy z osadzeniem cylindrycznym z pogłębieniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 250mm |
| Kod EAN13 | 5036140049307 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Głębokosć całk./opak. | 255 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 29.2 |
| Szerokość całk./opak. | 255 |
| Nr produktu | 3275 |
| Through Hole | 76mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 29.2 kg |
SM.CK016,2999ZLNE