Walizka narzędziowa z aluminium zielona Senator SEN5934360K PRO25
dostępny
Cena regularna:
319,70 zł
Cena regularna:
259,92 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walizka narzędziowa z aluminium zielona Senator SEN5934360K
Senator SEN-593-4360K
SEN5934360K
KC-016,182,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140005235 |
| Wysokość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 457 mm |
| Szerokość całk. | 330 mm |
| Oznaczenie | SEN-593-4360K |
| UNSPSC | 24111507 |
| Waga | 5.70 kg |