Wciągnik elektryczny 250kg 6m 510W RD-EH01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maszyny Raider są również szeroko rozpowszechnione w branży budowlanej. Gama oferowanych narzędzi może zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, w zależności od wymagań i skali prac.
Elektryczny wciągnik RD-EH01 charakteryzuje się wysoką jakością, wydajnością i bezpieczeństwem . Może łatwo i szybko przenosić zarówno materiały budowlane, jak i konstrukcje metalowe. Posiada:
- Łatwe podnoszenie ciężkich ładunków
- Maksymalne obciążenie bez rolki: 125 kg
- Maksymalne obciążenie z rolką: 250 kg
| Typ napięcia znamionowego | Przewodowa — sieć elektryczna |
| Średnica liny | 3,2 mm |
| Długość liny | 12 m |
| Maksymalne obciążenie bez bloczka | 125 kg |
| Maksymalne obciążenie z bloczkiem | 240 kg |
| Znamionowa moc wejściowa | 510 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
Wyposażenie:
| Rolka | 1 szt. |