Wiertarka kątowa pneumatyczna zwrotna DAR1510 10mm Kobe KBE2701425M KBE-270-1425M PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarka kątowa pneumatyczna zwrotna DAR1510 10mm Kobe KBE2701425M KBE-270-1425M PRO20
Kobe KBE-270-1425M
Uchwyt Jacobs’a 10mm, kontrola zwrotu kciukiem, wydmuch zwrotny, całkowita wysokość głowicy 94mm, gwint wrzeciona 3/8”- 24.
Gwint wlotu powietrza: 1/4” NPT.
Uchwyt wiertarski: 10mm.
Min. średnica węża: 3/8”(10mm).
Ciśnienie powietrza: 90psi/6.3bar.
Zużycie powietrza: 4cfm*
Długość całkowita: 178mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089051 |
| eCl@ss Code | 21060301 |
| Prędkość bez obciążenia | 1500 rpm |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 240 |
| Waga całkowita | 1.37 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 2701425M |
| UNSPSC Code | 27131505 |
| Waga elementu | 1.80 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Capacity | 1 to 10 mm |
| Chuck Type | Keyed |
| Maximum Torque | Nm Newton metre |
| Wysokość całkowita | 98mm |
| Długość całkowita | 205mm |
| Szerokość całk. | 98mm |
| Model, kod produktu | DAR1510 |
| Waga | 1.8 kg kilogram lb pound |
| Includes | Chuck Key |
| Special Features | |
| Horsepower | 0.3 hp horsepower |
| Drill Orientation | Angled |
| Maximum No Load Speed | 1500 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.3 BAR bar |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute |
| Reversibility | Reversible |
| Throttle Features | Safety Lever |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Spindle Thread Size | mm 3/8-24" cal |
| Workplace Application | Industrial |
| Maximum Chuck Capacity | 10mm |
| Minimum Chuck Capacity | 1mm |
SM.CK016,559ZLNE