Wiertarka pneumatyczna DP513 1/2" Kobe KBE2701500E KBE-270-1500E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarka pneumatyczna DP513 1/2" Kobe KBE2701500E KBE-270-1500E
Kobe KBE-270-1500E
KBE2701500E Wiertarka pneumatyczna DP513 1/2"
Wiertarka pistoletowa DP513 1/2" Kobe KBE2701500E
KBE-270-1500E
Opis produktu
DP513Uchwyt Jacobs’a 13mm, przekładnia o wysokiej redukcji, wysoki moment obrotowy z silnikiem, 1/2 HP, gwint wrzeciona: 3/8” - 24.
Gwint wlotu powietrza: 1/4” NPT.
Minimalna średnica węża: 3/8” (10mm).
Uchwyt wiertarski: 13mm.
Gwint wrzeciona: 3/8” - 24.
Ciśnienie powietrza: 90psi/6.3bar.
Zużycie powietrza: 4cfm*
Poziom hałasu: 85dBA.
Siła dźwięku: 101dBA.
Poziom wibracji: 5.4m/s2.
Długość całkowita: 180mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089075 |
| eCl@ss Code | 21060301 |
| Prędkość bez obciążenia | 500 rpm |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 240 |
| Waga całkowita | 1.94 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 2701500E |
| UNSPSC Code | 27131505 |
| Waga elementu | 1.80 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Capacity | 1.5 to 13 mm |
| Chuck Type | Keyed |
| Maximum Torque | Nm Newton metre |
| Wysokość całkowita | 160mm |
| Długość całkowita | 240mm |
| Szerokość całk. | 44mm |
| Model, kod produktu | DP513 |
| Waga | 1.8 kg kilogram lb pound |
| Includes | Chuck Key Side Handle |
| Special Features | Ergonomic Handle Planetary Gearing |
| Horsepower | 0.5 hp horsepower |
| Drill Orientation | Pistol |
| Maximum No Load Speed | 500 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.3 BAR bar |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute |
| Reversibility | Non-reversible |
| Throttle Features | Teasing Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Spindle Thread Size | mm 3/8-24" cal |
| Workplace Application | Industrial Production |
| Maximum Chuck Capacity | 13mm |
| Minimum Chuck Capacity | 1.5mm |
SM.CK016,580ZLNE