Wiertarka pneumatyczna zwrotna FDP500 Kobe KBE2702142K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarka pneumatyczna zwrotna FDP500 Kobe KBE2702142K PRO20
FPD500
Swobodna prędkość: 500rpm.
Uchwyt wiertarski: 13mm.
Gwint wrzeciona: 3/8" - 24.
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Min. średnica węża: 3/8" (10mm).
Ciśnienie powietrza: 90psi/6.2bar.
Zużycie powietrza: 3.65cfm*.
Długość całkowita: 240mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe Tools |
| Chuck Diameter | 1/2" calowe |
| Chuck Diameter | 13mm |
| Kod EAN13 | 5036140015449 |
| Kod eCl@ss | 21060301 |
| Prędkość bez obciążenia | 500 rpm |
| Głębokosć całk./opak. | 48 |
| Długość całk./opak. | 245 |
| Waga całkowita | 2.12 |
| Szerokość całk./opak. | 172 |
| Nr produktu | IDPR7942 |
| Kod UNSPSC | 27131505 |
SM.CK016,835ZLNE