Wiertło 1.1/2" HSS na stożku Morse'a 4 stożkowe calowe Sherwood SHR0252554A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1.1/2" HSS na stożku Morse'a 4 stożkowe calowe Sherwood SHR0252554A
Sherwood SHR-025-2554A
SHR0252554A
Wiertło stożkowe HSS 1.1/2" SHR0252554A
SHR-025-2554A
KC-016,510,2ZN/SM.[NM]
Wiertła kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 1-1/2 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140173897 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 7-7/8 in |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 13-3/4 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN. |
| Oznaczenie | SHR-025-2554A |
| Taper Shank Size | MT4 |
| UNSPSC | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 13.3/4" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Numer produktu | |
| Seria | T100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 7.7/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 DIN 343RN DIN 345RN |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | mm 1.1/2" cal |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT4 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |