Wiertło 10,3mm HSS TiN SwissTech SWT1255103A PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10,3mm HSS TiN Swisstech SWT1255103A
Swisstech SWT-125-5103A
SWT1255103A
10.30mm TiN TIPPED JOBBER DRILL Swisstech SWT1255103A
SWT-125-5103A
SM.CK016,18ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 10.30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140268791 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Sup. Part No. | SWT-125-5103A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 10.3mm |