Wiertło 19/32" HSS calowe Sherwood SHR0250244Q
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 19/32" HSS calowe Sherwood SHR0250244Q SHR-025-0244Q
Narzędzia przeznaczone do wierceń w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żelazie sferoidalnym, spieczonym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.Tolerancje: średnica części tn...cej h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej:normalny, Kąt ścinu 10° - 20°.
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskan... po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 19/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140387737 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 4 3/4" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 7" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 19/32" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Supplier Part No. | SHR-025-0244Q |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 178mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Długość rowków, części roboczej | 120mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 19/32" cal |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |