Wiertło 2,5mm do aluminium HSS-Co kobaltowe SwissTech SWT1250225A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,5mm do aluminium HSS-Co kobaltowe Swisstech SWT1250225A SWT-125-0225A
- Średnica wiertła: 2,5mm
- Długość robocza: 30mm
- Długość całkowita: 57mm
- Zastosowanie: do aluminium i metali nieżelaznych
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
- Kąt wierzchołkowy: 130 stopni
- Specjalna spirala dedykowana do aluminium
stopy aluminium, miedź i plastiki. Kąt wierzchołkowy: 130°. Kąt spirali: wysoki. Tolerancja średnicy: h8. Tolerancja chwytu: f11. Wykonano zgodnie z: DIN338 RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 2.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140190870 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30 mm |
| Flute Type | Spiralne |
| Kąt spirali | 37° stopni |
| Typ spirali | High Helix |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 57 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130° stopni |
| Seria | 1012 |
| Średnica chwytu | 2.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338;DIN1412C |
| Sup. Part No. | SWT1250225A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 2.5mm |