Wiertło 22mm No.29 x160mm do muru i betonu Kennedy KEN0551290K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 22mm No.29 x160mm do muru i betonu Kennedy KEN0551290K
Kennedy KEN-055-1290K
KEN0551290K
Wiertło do muru i betonu No.29 (22.0mm) x 160mm
KEN-055-1290K
KC-016,23,4ZN/SM.[NM]
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 22mm |
| Średnica wiertła | No.29 |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 | 5036140001602 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 100 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Waga całkowita | 0.235 |
| Średnica chwytu | 13 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8063 |
| Oznaczenie | KEN-055-1290K |
| UNSPSC | 27112703 |