Wiertło 3mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione SwissTech SWT1254030A PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione Swisstech SWT1254030A
Swisstech SWT-125-4030A
SWT1254030A
Wiertło cylindryczne HSS-Co wzmocnione długie 3mm Swisstech SWT1254030A
SWT-125-4030A
SM.CK016,17,3ZLNE
Paraboliczne ostrze narzędzia pozwala na szybsze pozbycie sie wiórów co z kolei wpywa na bardziej efektywne wiercenie w miękkich materiałach. Do twardych stali stopowych i niestopowych o twardości do 1300N/mm2. Kąt wierzchołkowy 130° wg DIN 1412C. Wykonano zgodnie z normą: DIN 1432C 340 RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140196858 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SWT-125-4030A |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 100mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Point Type | |
| Seria | 4000 |
| Długość rowków, części roboczej | 66mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | 28 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3mm |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 3mm |