Wiertło 3mm do aluminium HSS-Co kobaltowe SwissTech SWT1250230A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3mm do aluminium HSS-Co kobaltowe Swisstech SWT1250230A SWT-125-0230A
- Średnica wiertła: 3mm
- Długość robocza: 33mm
- Długość całkowita: 61mm
- Zastosowanie: do aluminium, metali nieżelaznych i tworzywa
- Kąt wierzchołkowy: 130 stopni
stopy aluminium, miedź i plastiki. Kąt wierzchołkowy: 130°. Kąt spirali: wysoki. Tolerancja średnicy: h8. Tolerancja chwytu: f11. Wykonano zgodnie z: DIN338 RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 3mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140190894 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 33 mm |
| Rowki | Spiralne |
| Kąt spirali | 37° stopni |
| Typ spirali | High Helix |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 61 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 1012 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338;DIN1412C |
| Sup. Part No. | SWT-125-0230A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3mm |