Wiertło 5,3mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252662K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło stożkowe 5,3mm MK1 HSS stożek Morse'a 1 MT1 Sherwood SHR0252662K
Sherwood SHR-025-2662K
SHR0252662K
x Sherwood SHR0252662K SHR0252662K
SHR-025-2662K
SM.CK016,30,4ZLNE
Seria T100 Metryczne
Wiertła Kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologi... szlifowania. Wykonano zgodnie z norm...: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 5.30 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140272385 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków, części roboczej | 52 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 133 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 133mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Thinned Point |
| Seria | T100 |
| Długość rowków, części roboczej | 52mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 5.3mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 5.3mm |