Wiertło 5,5mm długie HSS wykończenie jasne białe Sherwood SHR0251633F PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5,5mm długie HSS wykończenie jasne białe Sherwood SHR0251633F
Sherwood SHR-025-1633F
SHR0251633F
Wiertło cylindryczne HSS, długie,wykończenie jasne 5.5mm SHR0251633F
SHR-025-1633F
KC-016,9,8ZN/SM.[NM]
Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 5.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140172753 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 91 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 139 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 5.5 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1633F |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 187 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 5.5mm |