Wiertło 65mm HSS na stożku Morse'a 5 stożkowe Sherwood SHR0252892L SHR-025-2892L PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 65mm HSS na stożku Morse'a 5 stożkowe Sherwood SHR0252892L SHR-025-2892L
Sherwood SHR-025-2892L
SHR0252892L
Wiertło stożkowe HSS 65mm SHR0252892L
Seria T100 Metryczne
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 65.00 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140175303 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright & Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 245 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 432 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Supplier Part No. | SHR-025-2892L |
| Taper Shank Size | MT5 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 432mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° degree |
| Point Type | Thinned Point |
| Model, kod produktu | |
| Seria | T100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 245mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Finish/Coating | Bright & Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | 65mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT5 |
SHR-025-2892L
SM.CK016,2585ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 65mm |