Wiertło 7,6mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251508W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7,6mm HSS cylindryczne długie Sherwood SHR0251508W
Sherwood SHR-025-1508W
SHR0251508W
Wiertło cylindryczne HSS, długie 7.60mm SHR0251508W
SHR-025-1508W
SM.CK016,18,6ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej z przeznaczeniem do generalnego użytku, które wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę samą średnicę ostrza i uchwytu. Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140172128 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1508W |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | |
| Długość całkowita | 165mm |
| Kąt wierzchołkowy | ° stopni |
| Point Type | |
| Seria | |
| Długość rowków, części roboczej | 109mm |
| Flute Type | |
| Kierunek skrawania | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Coolant Delivery | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm |
| Wykonanie rowków | |
| Typ spirali | |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 7.6mm |