Wiertło 7mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN kobaltowe SwissTech SWT1251270A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN kobaltowe Swisstech SWT1251270A
Swisstech SWT-125-1270A
SWT1251270A
Wiertło cylindryczne HSS-Co do stali nierdzewnej 7mm TiN Swisstech SWT1251270A
SWT-125-1270A
SM.CK016,31,8ZLNE
Zastosowanie ostrego Kąta linii śrubowej pomaga w pozbywaniu się wiórów z ostrza wiertła i utrzymanie powierzchni na której wykonuje sie wiercenia w czystości. Powłoka TiN przedłuża żywotność narzędzia i uwalnia krawędzie tn...ce od generowania ciepła. Dodatkowym atutem powłoki jest niski poziom tarcia pomiędzy powierzchniami, który redukuje zużycie i utwardza krawędzi tn...ce. Kąt wierzchołkowy 135°. Wykonano zgodnie z: DIN 338RN. Kąt wierzchołkowy wg DIN 1412C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 7mm |
| EAN13 Barcode | 5036140194229 |
| Supplier Part No. | SWT-125-1270A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 109mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 1060 |
| Długość rowków, części roboczej | 69mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 37 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 7mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | High Helix |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 7mm |